Aktívna OSHO meditácia s jogou

4.4.2024 o 17:30 hod. | Krásne Sady, Mlynica

 

90 minút plných pohybu, tanca, uvoľnenia a zvnútornenia

Blížia sa veľkonočné sviatky, ktoré každá rodina oslavuje trochu inak, niekto viac kresťansky, niekto viac jarne, niekto oddychovo.
Čo však prinášajú sviatky obecne do našich rodín, je spoločný čas. Čas pohody, ktorý prináša pre ženu, matku, aj istý nápor aktivít navyše vo forme upratovania, varenia, chystania, zvýšenej starostlivosti o pohodu všetkých členov rodiny. My ženy nad tým až tak neuvažujeme, sme starostlivé a tmelíme rodiny.
Ale kto sa postará o nás? O našu pohodu, o povestný „me time“, o vyjadrenie našej esencie, ktorá ďaleko presahuje rolu starostlivej matky.

Zase my 🙂
Môžeme si doprať čas pre seba, pre uvoľnenie, relax a tú načerpanú pohodu priniesť domov a z tohto priestoru ustáť aj ten nápor nemilých povinností.

Preto som sa rozhodla pripraviť 90 minútovú akciu, ktorá bude plná pohybu, spontánneho tanca aj relaxu na záver.
Začneme jogou, aby sme uvoľnili telo, ponaťahovali sa a pripravili sa na aktívnejší pohyb. Ako prvú aktívnu meditáciu pre Vás vyberám KUNDALINI meditáciu, ktorá obsahuje prvky vytriasania a spontánneho tanca a v závere aj tichú meditáciu. Takže nás čaká najskôr teória a potom stelesnenie zážitku.

Predpokladám, že aktívne meditácie ste ešte nezažili, preto si hneď na začiatku vysvetlíme ich podstatu a výhody. Aktívne meditácie k nám „na východ Slovenska“ ešte nedorazili, vnímam, že majú veľkú pridanú hodnotu pre človeka dnešnej uponáhľanej doby, preto som sa začiatkom roka 2024 rozhodla absolvovať facilitátorský tréning v OSHO meditačnom centre v Prahe, čím som si rozšírila pôsobnosť na poli jogy.

Praktické informácie k akcii:

KEDY: 4.4.2024 o 17:30 hod.
KDE: Krásne Sady, Mlynica
AKO DLHO: cca 90 min
CENA: 12 eur (možnosť využiť vstup z permanentky + doplatok 4,50 eur)
ČO SI POTREBUJEM PRINIESŤ: šatku na oči, ktorá bude pevne držať (toto je dôležité!), jogamatku + môže sa vám hodiť aj deka, alebo postačí mikina pre meditáciu v sede, vodu
POZNÁMKA: Prosím nejedzte minimálne dve hodiny pred akciou.

Registrácia na akciu:

Kliknutím na tlačidlo „Prihlásiť sa“ súhlasíš so Zásadami spracúvania osobných údajov.

Pre viac info, pre predstavu o tom, čo sú aktívne meditácie, aké sú ich výhody si môžete prečítať článok na mojom blogu: Aktívne OSHO meditácie